skde

   

   Dobrý deň, v období od 03.-10 júl som mal možnosť ubytovania v danom apartmáne. Chcem poďakovať majiteľke za profesionálny prístup,komfortné ubytovanie v príjemnej lokalite s bazénom. Nie som starý ani mladý (40+),ale moje očakávania sa splnili do bodky. Preto vrelo odporúčam každému,kto chce prežiť kľudnú a romantickú dovolenku, to je presne to čo táto lokalita ponúka. Všetko máte po ruke,more ,pláže ,reštaurácie ( s českým pivom 🍻)cenovo prijateľné,ale aj markety v ktorých kúpite hotové jedlá. Žiaľ táto oblasť nieje pre mladšie ročníky,ktoré vyhľadávajú nočný život a zábavy,tie tu nenájdete. Kto by predsa len chcel nájsť nočný život, ten nájde v okolitých mestách ako je Varna,ktorá tiež stojí za návštevu a nieje ďaleko. Moje očakávania to splnilo do bodky,našiel som presne to čo som očakával a to kľud a relax. Moje hodnotenie je 10 z 10 a ak bude možnosť určite sa rád vrátim o rok 🙂😉

  Michal, 2022-08-13


   My sme boli v apartmáne ubytovaní v čase od 17. do 24. júla. Byt je v skutočnosti presne taký ako na fotografiách, boli sme štyria a strávili sme týždeň veľmi komfortne, byt je útulný, plne zariadený a výborne vybavený. Leží v kľudnej lokalite, čo nám veľmi vyhovovalo. Blízko sme mali aj do centra diania - na ulicu Černomorka plnú kaviarní, obchodov so suvenírmi a reštaurácií, kde sa dalo za veľmi prijateľné ceny vynikajúco najesť.

  Aj k moru je od apartmánu naozaj na skok, našli sme počas doovolenky niekoľko ciest vedúcich na pláž, ktorá nám veľmi vyhovovala, nakoľko nebola preplnená a plná kriku malých detí, ale tichá, kľudná a s krásnou čistou vodou. Pre milovníkov adrenalínu je v blízkosti aj požičovňa rôznych vodných atrakcií.
  Takže za nás všetkých : odporúčam každému záujemcovi a my sami sa veľmi radi po čase znovu vrátime!

  Adriana, 2022-08-14


   

  Pridať referencie

  Drag and drop files here or Browse
  Pridávajte fotky v max veľkosti 5MB/1 foto.

  Please publish modules in offcanvas position.

  facebook_page_plugin